X
Tobaksgården 3
8700, Horsens, Denmark
+45 2947 1278
33A Lychakivska Street
Lviv, 79008, Ukraine
+38 032 2970597
Tobaksgården 3
8700, Horsens, Denmark
+45 2947 1278
33A Lychakivska Street
Lviv, 79008, Ukraine
+38 032 2970597

Наша команда

Команда юристів та адвокатів у Львові

У команді J&L Consulting працюють:                 
 • Адвокати          
 • Юристи           
 • Консультанти з питань оподаткування           
 • Дипломовані бухгалтери           
 • Менеджери проектів     
Усі наші співробітники - це професіонали у своїй сфері, їхній досвід допоможе вирішити будь-яке питання, пов'язане із діяльністю Вашого підприємства.     

Андерс Йохансен
Засновник
Пітер Мейєр-Расмуссен
Директор
Андрій Сеник
Керівник юридичного відділу / Адвокат
Юлія Балух
Юрист
Марко Головач
Молодший юрист
Марко Мандрусяк
Юрист
Ігор Савченко
Стажист
Тетяна Іванишин
Помічник з адміністративних питань/ Перекладач
Катерина Стус
Фінансовий консультант
Ірина Венчак
Головний бухгалтер
Оксана Шала
Бухгалтер
Вікторія Бура
Бухгалтер
Мар'яна Марко
Бухгалтер
Ольга Цегелик
Молодший бухгалтер
Наталія Черкас
Бухгалтер
Оксана Кулик
Бухгалтер
Ольга Раделицька
Фінансовий консультант
 • Андерс Йохансен
  Засновник

  +45-2947-1278, +38-032-297-05-97
  Андерс Йохансен -  данець зі ступенем в галузі ІТ та бухгалтерського обліку. Брав участь у кількох проектах текстильної промисловості в Данії та Україні. У 2003 році започаткував компанію "J&L Consulting" як місцевого партнера іноземних компаній в Україні. Пан Йохансен має більш ніж 30-річний досвід роботи в стартапах та управлінні.

  Робочі мови: данська, англійська та німецька. 
 • Пітер Мейєр-Расмуссен
  Директор

  Пітер Мейєр-Расмуссен – данець із дипломом у галузі менеджменту та сертифікатом у галузі управління бізнесом. Пітер має значний досвід роботи у виробничих компаніях та спеціалізується на адмініструванні й розвитку організацій, комплексній реорганізації компаній та кризовому менеджменті. Впродовж останніх 15 років Пітер працював з іноземними компаніями, які розташовані здебільшого у країнах Східної Європи.  
  Робочі мови: англійська, німецька, латиська та данська.
 • Андрій Сеник
  Керівник юридичного відділу / Адвокат

  Андрій Сеник - випускник юридичного факультету та факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка. Він є адвокатом, спеціалізується в галузі цивільного, господарського, корпоративного, податкового, трудового та адміністративного права, а також у судових суперечках. Має понад 10 років досвіду  у сфері юриспруденції, з яких 7 років - в іноземних виробничих компаніях (керівник юридичного відділу).

  Робочі мови: англійська, українська та російська.

 • Юлія Балух
  Юрист

  Юлія Балух закінчила юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка та здобула ступінь магістр права за спеціальністю "Право Європейського Союзу". Вона спеціалізується на міграційному, договірному та трудовому праві. Однією зі сфер діяльності Юлії є легалізація перебування іноземних громадян в Україні та оформлення дозвільних документів для них.

  Робочі мови: українська, англійська, російська.

 • Марко Головач
  Молодший юрист

  Марко Головач закінчив юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка та здобув ступінь магістра за спеціальністю "Право Європейського Союзу". Марко спеціалізується на міграційному, договірному, митному та трудовому праві. Однією зі сфер його діяльності є легалізація перебування іноземних громадян в Україні та оформлення дозвільних документів для них.

  Робочі мови: українська, англійська, німецька, російська. • Марко Мандрусяк
  Юрист

  Марко Мандрусяк закінчив у 2015 році ЛНУ імені Івана Франка. Він спеціалізується на корпоративному праві, інформаційних технологіях, захисті персональних даних, нерухомості. Марко приєднався до команди "Джей і Ел Консалтинг" нещодавно - у 2018 році. Напрями його діяльності: бізнес структурування, управління проектами іноземного бізнесу на території України, супровід іноземних угод, правовий аналіз бізнесу, інвестиції. 

  Робочі мови: українська та англійська.   
 • Ігор Савченко
  Стажист

  Ігор Савченко закінчив юридичний факультет ЛНУ імені Івана Франка зі ступенем бакалавра. Зараз продовжує навчатись на магістратурі за спеціальністю "Правосуддя та судове адміністрування". Основними напрямками його діяльності є цивільне, податкове та трудове право. 

  Робочі мови: українська, англійська, російська. 
 • Тетяна Іванишин
  Помічник з адміністративних питань/ Перекладач

  Тетяна Іванишин має диплом магістра з відзнакою у галузі прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка». До професійних обовязків Тетяни належить допомагати в організації щоденної роботи компанії «Джей і Ел Консалтинг» та здійснювати переклад документів.

  Робочі мови: українська, англійська, німецька та польська.


 • Катерина Стус
  Фінансовий консультант

  Катерина Стус - випускниця ЛНУ імені Івана Франка, має ступінь у галузі бухгалтерського обліку та аудиту промислових підприємств. Вона консультує іноземних та вітчизняних клієнтів у фінансовій, податковій, адміністративній та бухгалтерській сферах і має понад 12 років досвіду. 

  Робочі мови: українська, англійська та російська.
 • Ірина Венчак
  Головний бухгалтер

  Ірина Венчак закінчила Львівську комерційну академію й має диплом магістра з відзнакою в галузі економіки. Ірина працює у галузях фінансів, податків та бухгалтерського обліку вже понад 11 років.

  Робочі мови: 
  українська, англійська та російська.
 • Оксана Шала
  Бухгалтер

  Оксана Шала має диплом в галузі бухгалтерського обліку та аудиту Національного лісотехнічного університету України. Вона займається всіма питаннями бухгалтерського обліку, а також фінансовим та податковим консалтингом.

  Робочі мови: українська, англійська та російська.

 • Вікторія Бура
  Бухгалтер

  Вікторія Бура має диплом в галузі оподаткування та аудиту, а також прикладної лінгвістики Національного Університету "Львівська Політехніка"Вона займається всіма питаннями бухгалтерського обліку, а також фінансовим та податковим консалтингом.

  Робочі мови: українська, англійська, німецька та російська.

 • Мар'яна Марко
  Бухгалтер

  Мар'яна Марко - випускниця ЛНУ імені Івана Франка, її спеціальність - фінанси. Вона займається всіма питаннями бухгалтерського обліку, а також фінансовим та податковим консалтингом. 

  Робочі мови: українська, польська та російська.
 • Ольга Цегелик
  Молодший бухгалтер

  Ольга Цегелик закінчила Львівський державний інститут новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола (напрям «Економіка і менеджмент»). Її спеціалізація - ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування.

  Робочі мови: українська, англійська.  • Наталія Черкас
  Бухгалтер

  Наталія Черкас має диплом бакалавра за напрямом "Облік і аудит" Національного університету "Львівська політехніка", а також ступінь магістра з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Займається веденням бухгалтерського обліку суб'єктів малого та середнього бізнесу. 


  Робочі мови: українська, англійська, російська. 
 • Оксана Кулик
  Бухгалтер

  Оксана Кулик - випускниця Академії народного господарства у Тернополі, її спеціальність - економіст промислових підприємств. Оксана має понад 15 років досвіду у веденні бухгалтерського та податкового обліку. Вона займається усіма питаннями оподаткування та фінансового обліку в Україні. 

  Робочі мови: українська та російська. • Ольга Раделицька
  Фінансовий консультант

  Ольга Раделицька закінчила ЛНУ ім. Івана Франка і здобула диплом магістра з відзнакою в галузі економіки. Вона фінансовий консультант, працює в галузі бухгалтерського та фінансового, податкового,адміністративного консалтингу та внутрішнього контролю компаній і має більш ніж 12-річний досвід. Ольга Раделицька  є сертифікованим фахівцем в МСФЗ. 
  Робочі мови: українська, англійська, польська та російська.